יצא לך פעם להרכיב את משקפי השמש שלך בחדר סגור?

יצא לך פעם להרכיב את משקפי השמש שלך בחדר סגור?

למי מאיתנו זה לא קרה?
אנחנו נכנסות מבחוץ, עדיין מרכיבות את משקפי השמש שלנו על עינינו, אל הבית שהוא, באופן טבעי, חשוך בהרבה יותר מהחוץ.
זה לוקח מספר דקות, אבל לבסוף, כשאנחנו מגלות שהסיבה ש”חשוך” לנו בעיניים היא משקפי השמש, אנחנו מסירות אותם ופתאום – הכל נראה בהיר יותר, מואר, ברור, אמיתי.

פעמים רבות, אותם משקפי שמש מורכבים לאו דווקא על אפנו, אלא על התודעה שלנו, על הרגשות, על הלב. אבל, למרות חוסר הממשות שלהם, ל”משקפי השמש” התודעתיים הללו ישנה השפעה ממשית מאד על חיינו, מאחר ואינם מאפשרים לנו לראות את עצמנו, את הזוגיות שלנו, את מערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם הסביבה (וגם את החיים שלנו באופן כללי) כמות שהם. הם צובעים את אותה מציאות הסובבת אותך בצבע מלאכותי, מקנים לה את הגוון שמישהו אחר, שהוא איננו את, החליט לתת לה.

זה נורא ואיום לחיות כל חייך במציאות בה מישהו אחר מכתיב לך את הגוונים האופפים אותך, את ה”צבע” שלך, את ה”גוון” של הזוגיות שלך,
אבל,
מי אמר שאת חייבת להסכים לכך?
מי החליט שאת חייבת להמשיך לחיות כך?
אם הגעת לנקודה בחייך בה נמאס לך לחיות עם משקפי השמש התודעתיים האלה, והחלטת שאת רוצה להיות זו שמשפיעה על חייך ועל הזוגיות שלך – קורס זוגיות בהעצמה מיועד עבורך!

מהו קורס זוגיות בהעצמה?
קורס זוגיות בהעצמה עוסק, קודם כל, בצמיחה ובהתפתחות האישית שלך, אבל, דרך הצמיחה האישית שלך, הוא משפיע על כל המעגלים הסובבים אותך – הזוגיות שלך, יחסיך עם הילדים, יחסיך עם הוריך וגורם להבראת כל מערכות היחסים האלה.

האחריות לאושר שלך מוטלת עליך והכוח לשנות נמצא בידיך,
וכל זה, נמצא רק במרחק הקלקת עכבר אחת ממך!
http://relationships10.com/zugiut/

באהבה רבה,

אסתי ?

מעצימה זוגית ואישית

Leave A Response

* Denotes Required Field